Dyslektická olympiáda

07.06.2012 09:44

Dne 24. května 2012 se , jako již tradičně, zúčastnili žáci naší školy Dyslektické olympiády na ul. Kpt. Jaroše v Třebíči. Jedná se o soutěž matematicko- přírodovědného a sportovního zaměření. Hlavním cílem je zajistit pocit úspěchu ze soutěžení  také dětem, kterým byla diagnostikována některá z poruch učení  -  zejména dyslexie.

Letos se zúčastnilo celkem 135 žáků 1. stupně ze 25 základních škol z různých koutů kraje Vysočina.

Naši školu zastupovali tři žáci, kteří navštěvují kroužek „Náprava SVPU“.  Byli to:Josef Mejzlík (3.tř), Pavel Oulehla (3.tř.), Josef Trojan (4.tř). Doprovodila je vedoucí kroužku p. uč. Marečková. Přestože naše družstvo nezískalo žádnou z prvních cen, byli všichni velmi spokojeni a těší se na další – již  14. ročník Dyslektické olympiády.

Fotogalerie: Dyslektická olympiáda