Slavnostní rozloučení se školním rokem

06.07.2012 14:10

Jsou tu letní prázdniny! Než se však děti plně oddaly prázdninovému lenošení, přišly si v  poslední školní den - svátečně naladěny, někteří možná s troškou obav, pro výsledky svojí práce. Před rozdáním vysvědčení, nezbytném poučení žáků před nástrahami volných dnů, se i letos všichni sešli v tělocvičně, aby společně bilancovali, chválili a loučili se...

Někteří žáci byli úspěšnější a pilnější než ostatní a přijmuli pochvalu formou knižní odměny z ruk pana ředitele. Oceněni byli i žáci, kteří se podíleli na sběru starého papíru či léčivek. Proběhlo také vyhodnocení branného dne a sportovního dne.

K smutnějším událostem posledního dne patřilo rozloučení se s panem učitelem Pavlem Machem, který z naší školy odchází. Děkujeme mu tímto za vše!

Poslední školní den byli žáci také svědky předání funke ředitele školy a to z ruk pana Kozlíčka do ruk pana učitele Suka, který se od srpna stává novým ředitelem naší školy.

Závěr však patřil devátému ročníku, který se se všemi rozloučil proslovem, poutavou prezentací a překvapením pro všechny - nejvíce však pro třídní učitelku, byla zazpívaná písnička určená právě pro ni... Všichni učitelé byli obdarováni kytičkou.

Pak už se rozezněl zvon a odcházející žáci slyšeli poslední zvonění na základní škole.

Přejeme jim pohodový vstup do další etapy života!

KRÁSNÉ PRÁZDNINY!

Fotogalerie: Slavnostní rozloučení se školním rokem