Začal nový školní rok

05.09.2012 19:33

1. září je pro všechny děti školou povinné den, kdy po dvou měsíčních prázdninách usednou opět do školních lavic. Některé děti se do školy těší, jiné méně.

Letošní prázdniny však končily o dva dny později, a tak se děti do školy již určitě těšily... První školní den je čekalo milé překvapení a to, když je pan ředitel Martin Suk přivítal v novém herním a relaxačním koutku, který se podařilo vybudovat v rámci projektu "Žij zdravě" (více o tomto projektu se dočtete v jedné z dalších reportáží).

Nejvíce v očekávání z něčeho nového jsou ale děti, které nastupují do 1. třídy. Nové žáčky i jejich rodiče přivítala paní učitelka Eva Bernatová společně s ředitelem školy, několik slov a kytičku předala i paní starostka Jana Nožičková.

Doufejme, že se dětem ve škole bude líbit, a že se jejich očekávání vyplní.

Fotogalerie: Začal nový školní rok

1 | 2 | 3 | 4 >>